ثبت دامنه

سارینا هاست
سارینا هاست

مفتخریم به اطلاع شما عزیزان و همراهان مجموعه “سارینا دیتا” برسانیم، این مجموعه در جهت یکپارچگی ارائه خدمات و رفاه و رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود، اقدام به دریافت نمایندگی هاست لینوکس نموده تا وب سایت های مشتریان مجموعه “سارینا آنلاین” در سرورهای “سارینا هاست” قرار بگیرند.

این مسئه موجب می شود وب سایت های شما عزیزان در یک میزبان وب معتبر و مطمئن در کنار مدیریت و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته توسط پرسنل مجرب ما با انجام بک آپ گیری منظم و تضمینی در کنار آپ تایم همیشگی، همچنین با قابلیت افزایش آنی پهنای باند و میزان منابع سرور در صورت نیاز، امکان خدمات رسانی برای بازدیدکنندگان را به بهترین شکل ممکن و بالاترین کیفیت داشته باشند.

نکته قابل توجه این که تا اطلاع ثانوی، خدمات میزبانی وب و دامنه در سارینا هاست تنها متعلق به مشتریان “خدمات طراحی سایت سارینا آنلاین” بوده و به صورت عمومی ارائه نمی گردد.


در صورتی که خود دامنه داشته و قصد سپردن طراحی وب سایت تان به سارینا آنلاین را دارید، DNS دامنه خود را به شکل زیر ست نمایید:

DNS 1: ns1.sarinahost.ir

DNS 2: ns2.sarinahost.ir

سارینا آنلاین به تمامی مشتریان “خدمات طراحی سایت” خود جهت قدردانی، هاست لینوکس و ثبت دامنه به مدت یک سال به عنوان هدیه تقدیم می نماید.

تعرفه تمدید ثبت دامنه
ردیفعنوان
قیمت
1دامین IR
۱ ساله
8.000 تومان
2دامین COM
۱ ساله
قیمت روز
3دامین NET
۱ ساله
قیمت روز
4دامین ORG
۱ ساله
قیمت روز